O mně

Jsem mladý a ambiciózní projektový manažer se širokou nabídkou služeb v oblasti designu a vývoje. S vášní se specializuji na digitalní prezentaci, optimalizaci pro vyhledávače a poradenství.

Jako absolvent oboru Teorie interaktivních médií na Masarykově univerzitě v Brně jsem získal hluboké znalosti teorie percepce médií. Tyto cenné dovednosti jsou přínosné při mé práci v oblasti webového vývoje. Mezi mé znalosti patří HTML5, Latte, CSS, SCSS, JS, jQuery, Vue.js, PHP a SQL. Využívám také Nette Framework 3.0 a knihovny jako Bootstrap 5, BootstrapVue, což mi umožňuje vytvářet rychlé a moderní webové stránky.

Během své kariéry jsem měl tu čest spolupracovat s váženými klienty, jako jsou Damir Špoljarič (Vshosting s.r.o.), Jan Procháček (onlinejan.cz), Daniel Kvak a Matěj Misař (Carebot s.r.o.), Jan Brunec (Webdevel s.r.o.), Pavel Zelinka (Český rozhlas) a Jan Barášek (baraja.cz).

Jako manažer se neustále učím a zdokonaluji své dovednosti, které mi pomáhají při dohledu na projektové řízení. Do každého projektu se snažím vnést svou kreativitu a preciznost. Jsem připraven přijímat nové výzvy a spolupracovat s vámi na vašich projektech.

V průběhu let jsem úspěšně dokončil více než 150 projektů, včetně grafických návrhů, PPC kampaní, webových stránek a webových aplikací. Přidejte se k mým spokojeným klientům a nechte mě, abych vám pomáhal navrhovat, budovat, prodávat a dodávat garantované služby.

Pokud hledáte oddaného profesionála s prokazatelnými výsledky, jsem tu pro vás. Pojďme se spojit a probrat, jak mohu přispět k vašim projektům. Děkuji za váš čas a těším se na potenciální příležitost spolupracovat s vámi!

Vaše fotografie